Ekibi

POINT OF PR

Marka yönetimi, medya ilişkileri, profesyonel iletişim ve stratejik pazarlama konusunda hizmetler veren Point of PR şirketi, medyada edindiği deneyimleri akademik bilgiler ile birleştiren Esra Esen tarafından kuruldu. Türkiye’nin önde gelen medya kuruluşlarında uzunyıllar görev yapmış ve profesyonel iletişim alanında çalışan ekibi ile birlikte Point of PR, Pelin Narin Tekinsoy ile birlikte başarılı işler üretmeye devam ediyor. Point of PR, Pelin Narin Tekinsoy’un uzmanlık alanlarının basına yansıması, medya takibi, stratejik projelerle desteklenmesi görevlerini yerine getirmektedir.

Ayhan Gürsel

Lise öğrenimini Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi‘nde tamamlayan Ayhan Gürsel daha sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Citibank NA. İstanbul şubesinde “Ticari İşlemler Elemanı” olarak çalışma hayatına başlayan Sn. Gürsel bu dönemde ürün ve müşteri verimliliği projesinde yer aldı. Daha sonra kariyer gelişimini Pazarlama alanında sürdürme kararı alarak 1985 yılından itibaren Türk Pirelli Lastikleri A.Ş. de 2 yıl boyunca Eylemsel Pazarlama ekibinde “ Ürün Yönetmeni “olarak görev yapan Ayhan bey bu süreçte pazar araştırmaları, üretim, promosyon etkinlikleri, ürün yönetimi ve fiyat çalışmaları alanlarında satış geliştirici ve tanıtım faaliyetlerinin planlama ve uygulama evrelerinde etkin rol aldı.

Sinan Almaç

1996 yılından beri bilgisayar teknolojileri üzerine çalışıyorum. Bilgisayarlar ve sistemlerini kuruyor, tasarlıyor, birbirleri ile ilişki içinde olmalarını sağlıyorum. Bilgisayarların çalışmasına engel olan yazılım ve donanımsal tıkanıkları bulup onları iyileştiriyorum.

TASARLIYORUM
Çocukluğumdan beri tasarım yapmaya ilgim oldu. Çizim yapmak, karalamak, farklı ve renkli tasarımlar ortaya çıkarmak bana keyif veriyordu. Bilgisayarlar çalışıyor olmam tasarım konusunda kendimi geliştirmemi sağladı. Daha çok web sitesi tasarımı ile uğraşıyordum. Bundan sonrası için farklı alanlarda tasarım yapmayı deneyimlemek istiyorum.

RANDEVU ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

poınt of coachıng

by Pelin Narin Tekinsoy