Para Koçluğu

Süre  :     6 – 8 Gün

Kredi :    42 saattir.

Yer    :    Online

Gerekenler: En az 60 Saatlik “Yaşam Koçu” Sertifikasına sahip olmak

Sınav: Var

Belge: Money Coach Certificate

Para Koçluğu Programı Amacı                                                                                        .                                                                                                                         

Bu programın amacı, para ile ilgili sorun yaşayan bireylerin hem ilişkilerinde hem de paraya bakış açılarında fark yaratmalarına olanak sağlamaktır. Herkesin hayatın her alanıyla ilgili ilişkisi var. Patronlarıyla, eşleriyle, aileleriyle ve hatta kendileriyle. Bu program, sizinle birlikte para konusunda çalışmayı seçen kişilerin, para ve birey ilişkilerinde ileriye doğru bir hamle yaratmalarına yardımcı olmak, basit ve anlaşılması kolay araçlar ile anlayışı içerir. Aynı zamanda, sizin de müşterilerinizin terapi gerektirmeyen para ile ilgili ilişki sorunlarını ele alışlarında kendinizi daha rahat ve güvenli hissetmenizi, sağlayacaktır.

 Bu program süresince öğrenecekleriniz          

a.“Para Koçluğu” ilkelerinin etkin koçluk sohbetleri ve uygulamalarını nasıl desteklediğini,b. Koçluk ve Para Koçluğu Mesleğinin, güvenilirlik meselesi ile ilgili daha farklı bilgi ve bakış açısı kazandırdığını,c. Başarılı koçluk için “ilgili” profesyonel alan geçmişinin ne derece gerekli olduğu ve nasıl ifade edilmesi gerektiği,c. Her koçluk konuşmasında para-birey arasında duyarlılığın önemi hakkında fikir birliğine varılmasını,d. Sizinle birlikte yol almayı seçen bireylerin, kendilerini paraları olsun ya da olmasın değerli hissetmelerini sağlamak için stratejiler verilmektedir. 

Katılımcılar                                                                                                                          .

Bu program, Profesyonel Koçluk sertifika programını tamamlayarak, kendisinin paraya bakış açısında da geliştirmek isteyen ilgililer içindir. Uygulamalarına yansıtma yapmak ve etkinliklerini geliştirme yollarını düşünmek isteyenler için uygundur.

Lokasyon                                                                                                                                  .

Online veya yüz yüze olarak gerçekleşmektedir. 

Gün Boyu Program Süresi       

1 gün 8 saat içermektedir. Ders araları 15 dk. Olarak planlanmıştır.  

Sertifikasyon                           

42 saat onaylı ICF “Süregelen Koç Öğretimi” (CCE) sertifikası alacaksınız. 

Programın MateryalleriProgram PowerPoint sunum ve program materyalleri ile desteklenir.  

 

 

RANDEVU ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

PELİN NARİN TEKİNSOY